KONKRETNACYRIAKA82756 Opalenica
Czasem delikatna i wrażliwa ale czasem również drapieżna, dojrzała kobieta szuka przygody. Podejmij wyzwanie a na pewno będziesz miał co wspominać. Pracuje w marketingu. Jeżeli chciałbyś poznać taką kobietę ja. Odezwij się Uwielbiam seks. Czasem mam ochotę na szybki numerek w przymierzalni w sklepie odzieżowym, a czasem na dłuższy maraton i grę wstępną, która rozpali mnie do czerwoności.
Weroni-141165 Opalenica
Nie jestem nimfomanką ale lubię seks. Mam 48 lata jestem zdrowa i dyspozycyjna. Tak, jestem nauczycielką i co z tego? Tak jak każda mam ochotę na sex. Mam nadzieję,że tak jak ja lubisz sztukę.
ALICJATKO21375 Rakoniewice
Chciałbyś posmakować czegoś niesamowitego, szukasz żądzy i ognia? Jeśli tak to odezwij się do mnie czyli do dojrzałej kobiety szukającej wrażeń. Jestem malarką. Mam duszę artystyczną. Szukam miłego Pana, który miałby ochotę bliżej poznać ciekawą kobietę taką jak ja.
Kordelia26425 Słocin
Mam faceta, ale to nie znaczy, że jestem dopieszczona i zaspokojona. Poszukuje pana, który to rozumie. Zerwij ze mnie moje ubranie i traktuj jak na to zasługuje moja bezrobotna cipka, włóż mi swojego kutasa w usta i ciągnij za włosy - uwielbiam być tak brana. Fajnie gdy facet jest mocno zarośnięty. Jak dżungla.
Erwina30051983 Grodzisk Wielkopolski
blondynka przeniesie Cię do świata niezapomnianych erotycznych uniesień, jesteś na to gotów? Pracuję w biurze i bolą mnie plecy po powrocie do domu. Dlatego przydałby się jakiś masażyk. Chętnie erotyczny. Co Ty na to? Uważam, że człowiek uczy się przez całe życie.
hardkorowawszebora Buk
Zanim zamieściłam tu swoje ogłoszenie dobrze to przemyślałam. Jestem zdecydowana na nową znajomość! Jeśli szukasz fajnej, dojrzałej kobiety to chyba dobrze trafiłeś. Jakby wszyscy wiedzieli, że zdarza mi się dostawać zlecenia na laseczkę lub jak kto woli na lodzika, to wszyscy by pomyśleli, że dziwka jestem, ale rzadko zdarza mi się spełnić to zamówienie, a jak nawet je spełniam, to bez sponsorowania. Seks w samolocie to świetna sprawa.
Profile, które ostatnio oglądałeś